ubytování se slevou
hotely se slevou

Ubytovanie v hoteli so zľavou

Veľa ľudí si nedokáže svoju vysnívanú dovolenku predstaviť bez toho, aby mali po celý čas komplexné zázemie hotela alebo rezortu. Mať možnosť kedykoľvek na jednom mieste navštíviť reštauráciu, aktívne stráviť voľný čas športom alebo len odpočívať pri bazéne, je pochopiteľne dôvodom, prečo zvoliť hotel alebo rezort pre svoje ubytovanie. Hotelový personál je stále pripravený čo najviac dovolenku uľahčiť a spríjemniť ochotným prístupom. Rezervácia pobytu v hoteli či rezorte umožňuje dokonale skĺbiť túžbu po zážitkoch a relaxáciu v jednom.

Privátne ubytovanie

Na svoje si vďaka obsiahlej ponuke platformy VICTORIA Holiday Club prídu aj tí, ktorí sa naopak hotelovým strediskám vyhýbajú a uprednostňujú privátnější pobyt. Vyberať môžu tiež z tisícov víl, bungalovov a domčekov nachádzajúcich sa priamo na plážach či miestach odľahlých od civilizácie, kde je zážitok z exotiky umocnený práve tým, že si ju užívajú takmer osamote.

Poznávacie zájazdy

Neustále narastá počet nadšencov, ktorí radi cestujú z miesta na miesto a spoznávajú pritom nové kultúry. Tento spôsob cestovania je podporovaný neustálym vznikom nových hotelov, rozvojom nízkonákladových leteckých spoločností a zvyšujúcou sa životnou úrovňou vo svete. Platforma VICTORIA Holiday Club je vďaka svojej rozmanitej ponuke a online dostupnosti 24 / 7 ideálnym riešením aj pre tento štýl cestovania. Vďaka tomu je možné program a výber zážitkov voliť flexibilne kdekoľvek na svete.

hotely so zľavou - video

Špeciálne týždenné pobyty

Exkluzívna ponuka špeciálnych týždenných pobytov je novinka, s ktorou sa slovenskí klienti pravdepodobne doposiaľ nestretli. V ponuke platformy VICTORIA Holiday Club je viac ako 1.000.000 zazmluvnených destinácií priamo od vlastníkov apartmánov, izieb či prázdninových domov z celého sveta. Tieto týždne je možné objednať za bezkonkurenčné ceny, ktoré nie sú ovplyvnené počtom cestujúcich, ale iba veľkosťou apartmánu. To znamená, že môžete stráviť týždeň, napríklad v luxusnom hotelovom apartmáne na Bahamách pre dve osoby za 199 dolárov. K dispozícii je aj množstvo ponúk, keď za rovnakú cenu môžu byť ubytovaných štyri, šesť, osem, ale aj dvanásť osôb. Len si dokúpite letenku a budete si užívať skvelé destinácie za tie najnižšie ceny.

Zľavy na rezervácie

Platforma VICTORIA Holiday Club ponúka online viac ako 1 000 000 možností ubytovania naprieč celým svetom, a to za tie najlepšie ceny. To je možné vďaka priamemu spojeniu poskytovateľa služby s koncovým klientom bez sprostredkovateľa skrz online platformu. Každý takýto poskytovateľ má jasný záujem na tom, aby dosiahol maximálne možné obsadenosti. Preto je pre neho výhodnejšie ponúknuť ubytovanie za zvýhodnenú cenu, ako mať v danom termíne priestory neobsadené. Každá táto ponuka je okamžite online ponúkaná našim členom, ktorým je vďaka celej rade vyhľadávacích filtrov a nástrojov zaistený usmerňovací a intuitívny prechod platformou na cestovateľské zľavy.