autopožičovny
50 000 autopožičovní

50 000 autopožičovní v 190 krajinách

Chcete spoznávať kúzla Vašej turistickej destinácie na vlastnú päsť, a nie spolu s desiatkami ďalších ľudí v preplnenom autobuse? Nevydržíte na jednom mieste a najradšej by ste prešli celú krajinu? Jedine cestovanie po vlastnej osi Vám prinesie veľa zaujímavých zážitkov a umožní poznávať úchvatná miesta, kde budete len Vy sami, a nie hŕba ďalších turistov, ktorí by ten jedinečný zážitok len znehodnotili.

Vaše kľúče od auta sú pripravené

Vďaka našej globálnej spolupráci so všetkými poprednými autopožičovňami a celým radom lokálnych autopožičovní z celého sveta Vám môžeme poskytnúť širokú ponuku vozidiel za tie najlepšie ceny. Rezervovať môžete rôzne kategórie vozidiel a ďalších dopravných prostriedkov na viac ako 50 000 miestach a 190 krajinách. Vďaka jedinečnému online rezervačného systému VICTORIA Holiday Club nájdete svoje ideálne auto na Vami vybranom mieste za bezkonkurenčnú cenu.

Jednosmerný prenájom vozidla

Mobilní budete po celú dobu Vašej dovolenky tiež vďaka tomu, že si Vaše vozidlo môžete vyzdvihnúť a zase vrátiť priamo na letisku, čo môže byť veľmi komfortné a pohodlné riešenie. Ak plánujete ale poznávací zájazd, keď Vaša cesta končí na inom mieste ako začala, iste oceníte možnosť si vozidlo požičať a vrátiť potrebné na opačnom konci štátu. Vaša cesta, vaša voľba!

auto na dovolenke

Na čo si u prenájmu auta dať pozor

Pri výbere vhodného vozidla potom dbajte predovšetkým na priestor a kategóriu. Je dôležité, aby Vaše vozidlo bolo dostatočne priestranné ako pre cestujúcich, tak aj pre všetku batožinu a bolo vhodné pre cieľ Vašej cesty. Väčšina autopožičovní vyžaduje minimálny vek 21 rokov, niektoré aj 23 či 26 rokov a držanie vodičského preukazu minimálne 1 až 2 roky.

Pri vyzdvihnutí vozidla budete väčšinou potrebovať:

  • Váš rezervačný list. Ak ste zaplatili vopred, tak aj doklad o platbe.
  • Vodičský preukaz s platnosťou minimálne 1 rok (v niektorých autopožičovniach 2 roky). V niektorých krajinách je nutný aj medzinárodný vodičský preukaz.
  • Kreditnú / debetnú kartu hlavného vodiča s dostatočnými finančnými prostriedkami. Niekde môže byť vyžadovaná prípadná povinná vratná kaucia.
  • Cestovný pas alebo občiansky preukaz v krajinách EÚ a ďalší doklad totožnosti.