cestování letadlem
nejlevnější letenky

Cestovanie lietadlom

Cestovanie za exotikou ide väčšinou ruka v ruke s lietaním. Ide o najrýchlejší a zároveň najbezpečnejší spôsob dopravy, ktorý je však mnohokrát veľmi nákladný. Na platforme VICTORIA Holiday Club nájdete na jednom mieste online tisícky letov od viac ako 950 leteckých dopravcov, vrátane tých nízkonákladových. Vytvorte si vlastný letecký itinerár, ktorý vám pomôže ušetriť značné náklady.

Vyhľadanie najlacnejšej letenky

Po výbere turistickej destinácie v jednoduchom vyhľadávači leteniek zadáte požiadavku na let, ktorý musí korešpondovať s rezerváciou ubytovania. Výber letu je veľmi dôležitý, pretože môže výrazným spôsobom ovplyvniť nielen cenu celej dovolenky, ale aj váš drahocenný čas strávený na ceste. Napríklad na letisko Denpasar na Bali môžete letieť z Prahy, Londýna alebo Viedne. Ide ale o to, koľko času strávite na ceste a za akú cenu. Z Prahy zaobstaráte letenku s prestupom za cenu okolo 19.000 KČ a na ceste strávite približne dvadsať hodín. Letenku z Londýna, kam sa každý deň dostanete s nízkonákladovými spoločnosťami za 1.500 KČ, zaobstaráte približne za 10.000 KČ. Na jednej letenke tak ušetríte iným výberom trasy, ale na úkor času stráveného na ceste. Naplánujte si cestu, ktorá vyhovuje priamo vám.

Letecké společnosti

Víkend na riviére

Skončiť v piatok popoludní v práci a rozhodnúť sa stráviť víkend v zahraničí nie je s platformou VICTORIA Holiday Club žiadny problém. Jednoducho si vyberte kde, nechajte platformu vybrať tie najlepšie ponuky a večer si užívajte západ slnka napríklad na Francúzskej Riviére.