cestovanie za zlomok ceny
svet cestovania

Nádherný svet cestovania

Ľudí je veľa a cestujú z rôznych dôvodov. Niektorí chcú spoznávať cudzie krajiny a kultúry, iní zase uniknúť každodenným povinnostiam a konečne si poriadne oddýchnuť. Cestovanie je krásne v tom, že každému môže ponúknuť jedinečný zážitok. Niekomu umožní rozvinúť si jazykové schopnosti, inému zase nahliadnuť do miest, ktoré doteraz poznal iba z obrázkov. Každý človek je ale iný, chce cestovať podľa svojho a zažiť presne to, čo sa páči práve jemu. Jednu vec majú ale všetci cestovatelia spoločnú, a to túžbu cestovať čo najlacnejšie a s čo najmenšou námahou. Presne toto Vám umožní platforma VICTORIA Holiday Club, ktorá ponúka komplexné cestovné služby pod jednou strechou.

Plánovanie dovolenky nebolo nikdy tak jednoduché

VICTORIA Holiday Club je popredná online technologická platforma rezervácií hotelov, butik hotelov, Condo hotelov, timeshare rezortov, víl a rezidencií a ďalších možností ubytovania. Špecializujeme sa na jedinečné rezorty v populárnych destináciách. Teraz je v našom portfóliu viac ako 1 000 000 nehnuteľností, 650 000 hotelov a naši členovia môžu čerpať jedinečné zľavy na rezervácie a objednať tak svoj zájazd až o 75 % lacnejšie. Rezervácia hotela, auta či výletnej plavby nebola nikdy jednoduchšia. Snažíme sa ponúknuť nadhodnotu pobytu vo väčšom priestore, súkromí a vyššom štandarde vybavenia než ako ponúka typické ubytovanie, čo ocenia hlavne rodiny a malé skupiny.

cestovanie za zlomok ceny - video

V našej rozsiahlej ponuke nájdete najluxusnejšie rezidencie, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu, hotely a apartmány pre rodiny s deťmi a ubytovanie na pracovné a obchodné cesty.

Cestovanie šité na mieru

V našom portfóliu cestovateľských produktov je celý rad celosvetových programov od klubového členstva prinášajúceho zľavy až 75 % z cestovných nákladov, až po programy s väzbou na vlastníctvo nehnuteľností. Niektoré z nich ponúkame iba na ostrove Tenerife v našom partnerskom hoteli Marino Tenerife (www.marinotenerifehotel.com). Jedná sa nielen o najrôznejšie cestovné balíčky, ktoré sú šité na mieru presne potrebám klienta, ale aj o celoživotné cestovné programy. Pre prezentácie cestovných výhod je využívaná najmodernejšia audio a video technika.

Hotel Marino Tenerife - video