Sprievodca cestovateľov

představení

Vážení cestovatelia!

ceo victoria holiday club

Predstavujeme vám jedinečnú cestovateľskú online technológiu, ktorá vám umožní precestovať svet za zlomok ceny. Sme vlastníkmi štvorhviezdičkového hotela MARINO TENERIFE na Kanárskych ostrovoch, kde máme sídlo a odkiaľ poskytujeme našim klientom kompletný servis. Zamestnávame 64 zamestnancov, ktorí sú pripravení plniť vaše priania.

Našim klientom sa snažíme vždy prinášať to najlepšie z oboru cestovného ruchu, a preto je našou prioritou a špecializáciou poskytovanie služieb formou klubového členstva. Prevádzkujeme dva celosvetové cestovné kluby. CLUB MARINA, ktorý funguje už od roku 1995 a VICTORIA HOLIDAY CLUB, ktorý spája tie najlepšie možnosti cestovania v unikátnej online technológii na jednom mieste. Teraz máte možnosť byť súčasťou nášho celosvetového klubového systému a čerpať tak všetky výhody.

Dbáme na to, aby všetko bolo transparentné a otvorené všetkým. Každý náš člen môže využívať všetky výhody bez obmedzenia. Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás v Českej republike alebo vyplňte formulár a príďte na Tenerife za výnimočnú cenu.

Objavte výhody klubového cestovanie ešte dnes!

- CEO & Founder Roman Zich